Результати другого (очного) туру Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка 2019 р.

Запрошуємо на навчання

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Кількість набраних балів

Гео-графія

Біоло-гія

Хімія

Фізика

Мате-матика

  1.  

Бабенко Юлія Юріївна

 

 

 

 

17

  1.  

Бабій Денис Васильович

 

 

 

16

19

  1.  

Базар Маріанна  Володимирівна

20

 

 

 

 

  1.  

Бахурчук Марта Марія Ігорівна

18

 

 

 

 

  1.  

Білобран Андрій Богданович

17

 

 

 

 

  1.  

Бобилков Владислав В’ячеславович

17

 

 

 

 

  1.  

Богоніс Аліна Миколаївна

 

16

 

18

20

  1.  

Богоніс Богдан Володимирович

 

19

14

 

 

  1.  

Боднар Марта Андріївна

 

 

 

 

19

  1.  

Вальчишин Діана Володимирівна

 

 

 

 

20

  1.  

Величко Діана Вадимівна

 

 

 

 

20

  1.  

Вирста Віталій Володимирович

 

19

 

 

 

  1.  

Гаврилюк Ольга В’ячеславівна

 

18

14

 

 

  1.  

Галан Богдана Борисівна

 

 

 

 

20

  1.  

Глега Анастасія Анатоліївна

19

 

 

 

20

  1.  

Говорченко Дарія Олександрівна

 

 

16

 

 

  1.  

Голодняк Віталій Андрійович

 

 

 

 

20

  1.  

Горобець Андрій Олексійович

20

 

 

 

20

  1.  

Гошко Юлія Ігорівна

 

16

 

 

 

  1.  

Грегуль Владислав Валентинович

 

19

 

 

 

  1.  

Гриньків Христина Андріївна

17

 

 

 

 

  1.  

Грицишин Вікторія Вікторівна

20

 

 

 

 

  1.  

Грицюк Юлія-Марія Олегівна

 

20

 

 

 

  1.  

Данильчук Назарій Олегович

18

 

 

 

 

  1.  

Дерех Михайло Михайлович

 

14

 

 

 

  1.  

Дзюба Володимир Йосипович

 

13

 

 

11

  1.  

Дуда Микола Ігорович

 

16

 

 

18

  1.  

Дурняк Вікторія Михайлівна

 

 

 

 

18

  1.  

Забавська Христина Степанівна

 

20

 

 

 

  1.  

Заставна Марія Олегівна

17

 

 

 

15

  1.  

Йосифів Юлія Василівна

 

 

 

 

20

  1.  

Іваніцький Богдан Олександрович

 

19

 

 

 

  1.  

Іноземцева Юлія Ігорівна

17

 

 

 

 

  1.  

Калабай Анастасія Михайлівна

20

 

 

 

 

  1.  

Карпа Олександр Віталійович

 

 

 

 

20

  1.  

Кіт Олеся Олегівна

 

16

 

 

14

  1.  

Ковалівська Лідія Віталіївна

 

18

 

 

 

  1.  

Коваль Софія Михайлівна

 

 

 

 

20

  1.  

Корвач Віталій Володимирович

 

 

 

 

19

  1.  

Крижанівська Мар’яна Сергіївна

 

20

 

 

18

  1.  

Крошняк Петро Ярославович

 

 

 

 

19

  1.  

Летняк Діана Тарасівна

 

 

 

 

16

  1.  

Лівінський Ярослав Олегович

20

 

 

 

 

  1.  

Ловчук Олег Іванович

 

 

 

 

19

  1.  

Мандзій Софія Олегівна

 

19

17

 

 

  1.  

Марценюк Катерина Олегівна

 

 

 

 

20

  1.  

Масловська Ольга Володимирівна

15

 

 

 

 

  1.  

Мочук Олена Володимирівна

 

 

 

20

 

  1.  

Муц Наталія Петрівна

 

16

 

 

 

  1.  

Огоренко Ольга Василівна

 

20

 

 

 

  1.  

Оплета Ольга Іванівна

 

16

18

 

20

  1.  

Осадца Вікторія Василівна

 

15

 

 

 

  1.  

Партика Софія Романівна

 

16

20

 

20

  1.  

Паскевич Ростислав Ігорович

18

 

 

 

 

  1.  

Пастух Тетяна Олександрівна

 

20

 

 

19

  1.  

Пелещишин Назар Васильович

 

16

 

 

 

  1.  

Петришин Дмитро Петрович

 

19

 

 

 

  1.  

Печенюк Юлія Володимирівна

 

15

 

 

 

  1.  

Пилипчук Артем Олександрович

 

19

16

 

 

  1.  

Підлужна Уляна Михайлівна

 

18

 

 

 

  1.  

Поліщук Ольга Андріївна

19

 

 

 

16

  1.  

Романко Марія Юріївна

 

19

 

 

 

  1.  

Сас Вікторія Романівна

 

15

 

 

 

  1.  

Сасюк Аліна Віталіївна

15

 

 

 

 

  1.  

Світлик Мар’яна Тарасівна

 

18

15

 

 

  1.  

Сенчишин Юліана Юріївна

 

20

 

 

 

  1.  

Сиротюк Софія Олегівна

 

 

 

 

20

  1.  

Сороківська Надія Віталіївна

 

 

18

 

19

  1.  

Софіян Олена Андріївна

 

18

 

 

16

  1.  

Субтельна Юлія Іванівна

 

18

 

 

 

  1.  

Тиха Софія Ярославівна

 

20

 

 

 

  1.  

Ткачук Олександр Ігорович

15

 

 

 

14

  1.  

Ткачук Олександр Сергійович

 

19

 

 

 

  1.  

Трут Надія Володимирівна

 

18

 

 

17

  1.  

Філь Тетяна Василівна

15

 

 

 

 

  1.  

Хоміцька Анна Богданівна

 

17

18

 

 

  1.  

Хохолик Зоряна Володимирівна

 

15

 

 

 

  1.  

Цабан Христина Романівна

 

 

 

15

20

  1.  

Цюпак Андрій Васильович

16

 

 

 

 

  1.  

Чорна Світлана Петрівна

16

 

 

 

 

  1.  

Шацький Юрій Вікторович

 

20

 

 

 

  1.  

Швидкий Юрій Іванович

 

 

 

 

19

  1.  

Шидловський Богдан Васильович

15

 

 

 

 

  1.  

Шозда Ліліана Андріївна

 

20

 

 

19

  1.  

Яворівський Володимир Андрійович

 

 

 

 

20

  1.  

Яков’юк Надя Олександрівна

 

17

 

 

16

  1.  

Янішевська Ірина Федорівна

 

18

18

 

 

  1.  

Яковів Анастасія Василівна

19

 

 

 

 

 

Коментарі

Сторінки

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

beylikdüzü escort gaziantep escort istanbul escort

istanbul escort

kocaeli escort