Залікові предмети Всеукраїнської олімпіади Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка 2017 р.

Запрошуємо на навчання

Графік проведення другого (очного) туру Всеукраїнської олімпіади Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка

10.00 — відкриття олімпіади;
10.30 − 12.30 — олімпіада з математики, фізики, географії, біології, хімії;
12.30 − 13.00 — перерва;
13.00 − 15.00 — олімпіада з математики, фізики, географії, біології, хімії.

Ви самостійно обираєте почерговість участі в олімпіаді, якщо за результатами заочного туру пройшли на два предмети.

Оргкомітет Олімпіади

Олімпіада з біології ТНПУ ім. В.Гнатюка 2017 р.

Програма для підготовки

Дати проведення:

  • Перший тур (дистанційний) -  триватиме з 22 лютого по 15 березня 2017 р. 
    Учасники, які набрали під час першого туру 75% балів (і більше), запрошуються до участі у другому турі.
  • Другий тур відбудеться в ТНПУ ім.В.Гнатюка  2 квітня 2017 р.

Спеціальності, на які можуть бути зараховані додаткові бали з біології, за результатами Всеукраїнської олімпіади ТНПУ ім.В.Гнатюка для професійної орієнтації вступників 2017 р.:

  • 101 - Екологія
  • 014.05 - Середня освіта (Біологія)
  • 014.06 - Середня освіта (Хімія)

Олімпіада з географії ТНПУ ім. В.Гнатюка 2017 р.

Програма для підготовки

Дати проведення:

  • Перший тур (дистанційний) -  триватиме з 22 лютого по 15 березня 2017 р. 
    Учасники, які набрали під час першого туру 75% балів (і більше), запрошуються до участі у другому турі.
  • Другий тур відбудеться в ТНПУ ім.В.Гнатюка  2 квітня 2017 р.

Спеціальності, на які можуть бути зараховані додаткові бали з географії, за результатами Всеукраїнської олімпіади ТНПУ ім.В.Гнатюка для професійної орієнтації вступників 2017 р.:

  • 101 - Екологія
  • 014.07 - Середня освіта (Географія)
  • 014.10 - Середня освіта (Трудове навчання та технології)
  • 015.10 - Професійна освіта (Комп`ютерні технології)

Олімпіада з математики ТНПУ ім. В.Гнатюка 2017 р.

Програма для підготовки

Дати проведення:

  • Перший тур (дистанційний) -  триватиме з 22 лютого по 15 березня 2017 р. 
    Учасники, які набрали під час першого туру 75% балів (і більше), запрошуються до участі у другому турі.
  • Другий тур відбудеться в ТНПУ ім.В.Гнатюка  2 квітня 2017 р.

Спеціальності, на які можуть бути зараховані додаткові бали з математики, за результатами Всеукраїнської олімпіади ТНПУ ім.В.Гнатюка для професійної орієнтації вступників 2017 р.:

  • 101 - Екологія
  • 014.04 - Середня освіта (Математика)
  • 014.08 - Середня освіта (Фізика)
  • 014.09 - Середня освіта (Інформатика)
  • 014.10 - Середня освіта (Трудове навчання та технології)
  • 015.10 - Професійна освіта (Комп`ютерні технології)

Олімпіада з фізики ТНПУ ім. В.Гнатюка 2017 р.

Програма для підготовки

Дати проведення:

  • Перший тур (дистанційний) -  триватиме з 22 лютого по 15 березня 2017 р. 
    Учасники, які набрали під час першого туру 75% балів (і більше), запрошуються до участі у другому турі.
  • Другий тур відбудеться в ТНПУ ім.В.Гнатюка  2 квітня 2017 р.

Спеціальності, на які можуть бути зараховані додаткові бали з фізики, за результатами Всеукраїнської олімпіади ТНПУ ім.В.Гнатюка для професійної орієнтації вступників 2017 р.:

  • 014.04 - Середня освіта (Математика)
  • 014.08 - Середня освіта (Фізика)
  • 014.09 - Середня освіта (Інформатика)

Олімпіада з хімії ТНПУ ім. В.Гнатюка 2017 р.

Програма для підготовки

Дати проведення:

  • Перший тур (дистанційний) -  триватиме з 22 лютого по 15 березня 2017 р. 
    Учасники, які набрали під час першого туру 75% балів (і більше), запрошуються до участі у другому турі.
  • Другий тур відбудеться в ТНПУ ім.В.Гнатюка  2 квітня 2017 р.

Спеціальності, на які можуть бути зараховані додаткові бали з хімії, за результатами Всеукраїнської олімпіади ТНПУ ім.В.Гнатюка для професійної орієнтації вступників 2017 р.:

  • 014.05 - Середня освіта (Біологія)
  • 014.06 - Середня освіта (Хімія)

Список учасників Всеукраїнської олімпіади Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка для професійної орієнтації вступників 2017 р., які пройшли у другий (очний) тур

Прізвище та ім'я

Бал олімпіади

Географія

Біологія

Хімія

Фізика

Математика

1.     Бабій Назар

90.00 %

+

 

 

 

 

2.     Базилевська Тетяна

96.00 %

 

+

 

 

 

3.     Баран Юліанна

90.00 %

 

 

 

 

+

4.     Бартків Володимир

90.00 %

+

 

 

 

 

5.     Безкоровайна Юлія

84.00 %

 

+

 

 

 

6.     Безкоровайна Лілія

80.00 %

 

+

 

 

 

7.     Берко Віталій

92.00 %

 

+

 

 

 

8.     Берко Марія

88.00 %

 

+

 

 

 

9.     Біленька Діана

85.00 %

+

 

 

 

 

10.         Блаженко Ірина

85.00 %

+

 

 

 

 

11.         Бокоч Владислав

80.00 %

 

+

 

 

 

12.         Болдог Катерина

95.00 %

+

 

 

 

+

13.         Бондарчук Юрій

75.00 %

+

 

 

 

 

14.         Брицька Христина

85.00 %

+

 

 

 

 

15.         Бунт Олег

80.00 %

 

 

 

 

+

16.         Бутрак Олег

95.00 %

 

 

 

 

+

17.         Буць Ольга

100.00 %

+

 

 

 

 

18.         Бучак Ярослав

80.00 %

 

 

 

+

+

19.         Ваврик Христина

76.00 %

 

+

 

 

 

20.         Вальків Марія

76.00 %

 

+

+

 

 

21.         Василишин Юліана

80.00 %

 

+

 

 

 

22.         Васильчишин Михайло

80.00 %

 

 

 

 

+

23.         Вегера Інна

76.00 %

 

 

+

 

 

24.         Величко Арсен

80.00 %

 

+

 

 

 

25.         Верес Марія

90.00 %

+

 

 

 

+

26.         Весоловський Олександр

95.00 %

 

 

 

 

+

27.         Винник Ірина

100.00 %

 

+

 

 

 

28.         Власенко Аліса

96.00 %

 

 

+

 

 

29.         Власов Ростислав

90.00 %

+

 

 

 

 

30.         Возніца Оксана

80.00 %

 

 

 

 

+

31.         Воліярчук Христина

80.00 %

 

+

 

 

 

32.         Волкова Тетяна

76.00 %

 

+

 

 

 

33.         Волошин Світлана

90.00 %

+

 

 

 

 

34.         Волошин Христина

85.00 %

+

 

 

 

 

35.         Волошиновський Роман

85.00 %

+

 

 

 

 

36.         Воробйова Софія

77.50 %

+

 

 

 

 

37.         Вояк Ангеліна

80.00 %

 

 

 

 

+

38.         Гаджега Наталія

76.00 %

 

+

 

 

 

39.         Гайдук Назар

100.00 %

 

+

 

 

 

40.         Гакан Мар'яна

85.00 %

+

 

 

+

 

41.         Галів Галина

80.00 %

 

+

 

 

+

42.         Гангур Дарія

92.00 %

 

+

 

 

 

43.         Ганжа Олена

95.00 %

 

 

 

 

+

44.         Гарбович Анжела

77.50 %

+

 

 

 

 

45.         Гарбуз Наталія

100.00 %

 

+

 

 

 

46.         Генсерук Юлія

90.00 %

 

 

 

 

+

47.         Головко Артем

85.00 %

+

 

 

 

 

48.         Городецька Соломія

84.00 %

 

+

 

 

 

49.         Грицюк Павло

100.00 %

 

 

+

 

 

50.         Гурняк Андрій

95.00 %

 

 

 

 

+

51.         Гусак Ольга

96.00 %

 

+

 

 

 

52.         Данилишин Галина

95.00 %

+

 

 

 

 

53.         Дем'яненко Дмитро

80.00 %

 

 

 

 

+

54.         Деркач Петро

85.00 %

 

 

 

 

+

55.         Дзіх Юлія

84.00 %

 

+

 

 

 

56.         Дідук Яна

80.00 %

+

 

 

 

 

57.         Дмитрів Олена

90.00 %

 

 

 

 

+

58.         Драганова Вікторія

90.00 %

+

 

 

 

 

59.         Дричик Богдана

95.00 %

 

 

 

 

+

60.         Дроздовська Наталя

93.75 %

+

 

 

 

 

61.         Дума Тетяна

96.00 %

 

+

 

 

 

62.         Дутчак Ольга

85.00 %

+

 

 

 

 

63.         Євтодій Аліна

80.00 %

 

+

 

 

 

64.         Жук Анастасія

100.00 %

 

+

 

 

 

65.         Заєць Станіслав

75.00 %

 

 

 

 

+

66.         Заярний Микола

100.00 %

 

+

 

 

 

67.         Зварич Віта

76.25 %

+

 

 

 

 

68.         Зелена Олександра

80.00 %

 

 

+

 

 

69.         Зозуля Христина

80.00 %

+

 

 

 

 

70.         Кавунець Богдана

75.00 %

+

 

 

 

 

71.         Калета Вікторія

80.00 %

 

 

 

 

+

72.         Кальваровська Діана

75.00 %

 

 

 

 

+

73.         Кінаш Дмитро

100.00 %

 

+

 

 

 

74.         Кіраль Ігор

80.00 %

+

 

 

 

 

75.         Кірдей Христина

96.00 %

 

+

 

 

 

76.         Клапущак Христина

95.00 %

 

 

 

 

+

77.         Клімович Марія

100.00 %

 

+

 

 

 

78.         Князєва Катерина

88.00 %

 

 

+

 

 

79.         Князь Юрій

75.00 %

 

 

 

 

+

80.         Ковалик Ірина

95.00 %

+

 

 

 

 

81.         Ковалівська Алла

90.00 %

 

 

 

 

+

82.         Коваль Степан

91.25 %

+

 

 

 

 

83.         Коваль Андрій

85.00 %

 

 

 

+

 

84.         Ковальчук Катерина

88.00 %

 

+

 

 

 

85.         Ковальчук Софія

88.00 %

 

+

 

 

 

86.         Колодій Володимир

100.00 %

 

+

+

 

 

87.         Корнійчук Ірина

88.00 %

 

+

 

 

 

88.         Котович Ростислав

75.00 %

+

 

 

 

 

89.         Кравець Тетяна

84.00 %

 

+

 

 

 

90.         Кривенко Наталія

92.00 %

 

+

 

 

 

91.         Кручковська Ірина

95.00 %

 

 

 

 

+

92.         Лаврова Анна

90.00 %

+

 

 

 

 

93.         Лащенкова Любов

95.00 %

+

 

 

 

 

94.         Мазурець Анна

76.00 %

 

+

 

 

 

95.         Майсак Віта

100.00 %

 

 

 

 

+

96.         Маліновська Крістіна

96.00 %

 

+

 

 

 

97.         Малошинський Олександр

80.00 %

 

 

 

 

+

98.         Маринович Надія

88.75 %

+

 

 

 

 

99.         Мартинюк Ірина

80.00 %

 

+

 

 

 

100.    Мартинюк Юля

80.00 %

 

+

 

 

 

101.    Матушевська Ірина

90.00 %

 

 

 

+

+

102.    Мельник Марія

100.00 %

 

 

 

+

+

103.    Метельська Софія

96.00 %

 

+

 

 

 

104.    Микитюк Анастасія

85.00 %

 

 

 

 

+

105.    Миськевич Тарас

92.00 %

 

+

 

 

 

106.    Михайлів Андрій

95.00 %

 

 

 

+

+

107.    Міняйло Анастасія

100.00 %

 

+

 

 

 

108.    Мірза Вікторія

85.00 %

+

 

 

 

 

109.    Місюль Вікторія

100.00 %

 

 

 

 

+

110.    Мішеченко Андрей

95.00 %

 

 

 

 

+

111.    Міщук Неоніла

95.00 %

+

 

 

 

 

112.    Моісеєнко Євгеній

75.00 %

 

 

 

 

+

113.    Мостовенко Євгеній

100.00 %

 

+

 

 

 

114.    Мудрик Мар'яна

76.00 %

 

+

 

 

 

115.    Музичишин Анастасія

100.00 %

 

+

 

 

 

116.    Мулик Максим

100.00 %

 

 

 

+

 

117.    Муратов Артем

85.00 %

 

 

 

 

+

118.    Мшанецька Наталія

80.00 %

 

 

 

 

+

119.    Нагірна Ірина

84.00 %

 

 

+

 

 

120.    Надала Ольга

88.00 %

 

+

 

 

+

121.    Назаренко Наталія

88.00 %

 

+

 

 

 

122.    Назарко Денис

95.00 %

 

 

 

 

+

123.    Ніколаєва Оксана

76.00 %

 

 

+

 

 

124.    Ніколайчук Роман

95.00 %

 

 

 

 

+

125.    Огниста Анна

85.00 %

 

+

 

 

+

126.    Олійник Костянтин

75.00 %

 

 

 

 

+

127.    Олянін Денис

95.00 %

 

 

 

+

+

128.    Онуферко Юлія

75.00 %

+

 

 

 

 

129.    Онуфрійчук Лілія

100.00 %

 

+

 

 

 

130.    Опацький Микола

75.00 %

+

 

 

 

 

131.    Остапова Оксана

85.00 %

 

 

 

 

+

132.    Павліковська Оксана

84.00 %

 

+

 

 

 

133.    Паньків Михайло

95.00 %

 

 

 

 

+

134.    Паньків Світлана

88.00 %

 

+

 

 

 

135.    Параска Антон

95.00 %

+

 

 

 

 

136.    Петраш Сергій

84.00 %

 

+

 

 

 

137.    Петрик Аліна

80.00 %

+

 

 

 

 

138.    Пиріг Маріанна

85.00 %

 

 

 

 

+

139.    Питюк Оксана

100.00 %

 

+

 

 

 

140.    Плига Уляна

75.00 %

 

 

 

 

+

141.    Поваляєва Поліна

76.00 %

 

+

 

 

 

142.    Польська Мар`яна

90.00 %

 

+

 

 

+

143.    Поляцко Антоній

90.00 %

 

 

 

+

+

144.    Поточняк Юрій

80.00 %

 

 

 

+

+

145.    Приймак Мар'яна

100.00 %

 

+

 

 

 

146.    Присяжнюк Іван

90.00 %

+

 

 

 

+

147.    Пришляк Христина

88.00 %

 

 

+

 

 

148.    Процюк Володимир

95.00 %

+

 

 

 

 

149.    П'ятночка Святослав

81.25 %

+

 

 

 

 

150.    Радюк Артур

80.00 %

 

+

 

 

 

151.    Різничок Юлія

85.00 %

 

 

 

 

+

152.    Робак Іванна

75.00 %

 

 

 

 

+

153.    Руденко Ірина

85.00 %

 

 

+

 

+

154.    Савчук Богдан

90.00 %

 

 

 

+

+

155.    Свинарчук Василь

80.00 %

 

 

 

 

+

156.    Семків Мирослава

96.00 %

 

+

+

 

+

157.    Сеньків Анна

96.00 %

 

+

 

 

 

158.    Сердюк Вікторія

84.00 %

 

+

 

 

 

159.    Слівінський Ігор

100.00 %

+

 

 

 

 

160.    Слободян Віта

75.00 %

 

 

 

 

+

161.    Слободян Галина

100.00 %

+

 

 

 

 

162.    Сметана Олена

90.00 %

+

 

 

 

 

163.    Сурмінський Вячеслав

90.00 %

 

 

 

+

+

164.    Твердохліб Юрій

95.00 %

 

 

 

 

+

165.    Тепер Діана

85.00 %

 

 

 

+

 

166.    Теренда Олександр

92.00 %

 

+

+

 

 

167.    Тимошицький Максим

85.00 %

 

 

 

 

+

168.    Турчин Ростислав

95.00 %

 

 

 

 

+

169.    Тхорик Іванна

100.00 %

 

 

 

 

+

170.    Урбалис Екатерина

95.00 %

 

 

 

 

+

171.    Урбанська Надія

84.00 %

 

+

 

 

+

172.    Федака Катерина

80.00 %

 

+

 

 

 

173.    Фербей Дар'я

90.00 %

 

 

 

+

+

174.    Хіміч Роман

95.00 %

 

 

 

 

+

175.    Хлистун Діана

80.00 %

+

 

 

 

 

176.    Ходань Юлія

90.00 %

 

 

 

 

+

177.    Худенко Віолетта

90.00 %

 

+

 

 

+

178.    Худо Ігор

80.00 %

+

 

 

 

 

179.    Ценайко Ольга

92.00 %

 

+

 

 

 

180.    Цетнар Роман

95.00 %

 

 

 

 

+

181.    Цідило Аліна

95.00 %

+

 

 

 

+

182.    Цюман Оксана

92.00 %

 

+

 

 

 

183.    Чвартацька Андріана

85.00 %

 

 

 

 

+

184.    Черняк Ярослав

90.00 %

+

 

 

 

 

185.    Чигир Анастасія

95.00 %

 

 

 

 

+

186.    Чорна Марта

84.00 %

 

+

 

 

 

187.    Чубата Галина

96.00 %

 

+

 

 

 

188.    Шаварин Анастасія

100.00 %

 

 

 

 

+

189.    Шафарчук Владислав

95.00 %

+

 

 

 

+

190.    Шварновська Тетяна

84.00 %

 

+

 

 

 

191.    Шевчук Анастасія

96.00 %

 

+

 

 

 

192.    Шевчук Олена

90.00 %

+

+

 

 

 

193.    Шимкова Ірина

80.00 %

 

+

 

 

 

194.    Шовкова Анастасія

75.00 %

 

 

 

+

 

195.    Шульган Галина

80.00 %

+

 

 

 

 

196.    Юськів Микола

80.00 %

+

 

 

 

 

197.    Яворська Вікторія

76.00 %

 

 

+

 

 

198.    Ядчишин Ірина

90.00 %

+

 

 

 

 

199.    Якимець Юлія

95.00 %

+

 

 

 

 

200.    Яра Марія

84.00 %

 

+

 

 

 

201.    Яремчук Тарас

80.00 %

+

 

 

 

 

202.    Яхторович Юлія

85.00 %

 

 

 

 

+

203.    Яцюк Олександр

84.00 %

 

+

 

 

 

Нагадуємо, що другий тур відбудеться на базі університету 2 квітня 2017 р.