Результати другого (очного) туру Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка 2020 р.

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Кількість набраних балів

Географія

Біологія

Хімія

Фізика

Математика

  1.  

Антонів Христина Ігорівна

 

 

 

 

20

  1.  

Бабенко Наталія В’ячеславівна

 

 

 

 

16

  1.  

Базилевська Вікторія  Миколаївна

 

20

 

 

 

  1.  

Базилюк Марія Леонідівна

 

16

9

 

 

  1.  

Байрамова Роксолана Байрамівна

16

 

 

 

 

  1.  

Бздир Софія Сергіївна

 

18

 

 

 

  1.  

Битківська Зоряна Миколаївна

19

 

 

 

19

  1.  

Білобровець Олег Ярославович

 

15

11

 

 

  1.  

Білошицька Христина Віталіївна

 

13

 

 

 

  1.  

Богач Ірина Андріївна

 

 

 

 

20

  1.  

Бойко Лілія Степанівна

 

 

 

18

19

  1.  

Борохвіна Микола Славомирович

18

18

 

 

 

  1.  

Борохвіна Ольга Славомирівна

 

18

9

 

 

  1.  

Будник Оксана-Адріана Андріївна

 

 

 

 

19

  1.  

Буковський Андрій Ігорович

 

19

15

 

 

  1.  

Бурдяк Ілона Михайлівна

19

 

 

 

 

  1.  

Винницька Марта Юріївна

 

18

 

 

12

  1.  

Віннічук Василь Сергійович

 

20

 

 

 

  1.  

Воркун Володимир Михайлович

18

 

 

 

 

  1.  

Ворожбит Юлія Федорівна

20

 

 

 

 

  1.  

Гладій Христина Василівна

15

 

 

 

17

  1.  

Гончарук Максим Олегович

 

 

 

12

19

  1.  

Грабова Анастасія Вікторівна

 

 

 

 

15

  1.  

Гречак Роман Богданович

 

 

 

 

18

  1.  

Грицан Вероніка Ярославівна

18

 

 

 

 

  1.  

Грицишин Софія Ярославівна

 

16

 

 

 

  1.  

Данильчук Назарій Олегович

18

 

 

 

 

  1.  

Данильчук Олександр Іванович

 

 

 

 

18

  1.  

Дзюма Михайло Олександрович

 

14

 

 

 

  1.  

Добощук Олександр Михайлович

 

 

 

 

18

  1.  

Довгань Константин Васильович

18

 

 

 

 

  1.  

Дорош Вікторія Романівна

20

 

 

 

 

  1.  

Думас Олександр Васильович

 

11

 

 

 

  1.  

Захаренко Марина Василівна

 

13

 

 

 

  1.  

Іваноньків Мар'яна Богданівна

 

 

 

18

18

  1.  

Кавка Людмила Тарасівна

 

 

 

 

20

  1.  

Кайдан Соломія Володимирівна

 

15

 

 

 

  1.  

Касіянчук Діана Миронівна

19

20

 

 

 

  1.  

Каськів Оксана Ігорівна

17

 

 

 

 

  1.  

Катриченко Анастасія Костянтинівна

 

16

 

 

 

  1.  

Кісів Наталія Степанівна

 

 

 

20

20

  1.  

Ковалишин Оксана Ігорівна

 

 

 

 

20

  1.  

Котик Анастасія Володимирівна

 

 

 

 

20

  1.  

Коцюба Вікторія Віталіївна

17

 

 

 

 

  1.  

Кравець Володимир Сергійович

 

 

 

 

20

  1.  

Куций Сергій Володимирович

17

 

 

 

19

  1.  

Левицький Віктор Васильович

 

11

 

 

 

  1.  

Лихолат Ірина Іванівна

 

9

13

 

 

  1.  

Ліпінський Володимир Олександрович

 

 

 

18

19

  1.  

Лісовий Роман Романович

 

17

 

 

 

  1.  

Лішнянська Юлія Іванівна

 

 

20

 

 

  1.  

Луків Юлія Степанівна

16

 

 

 

20

  1.  

Ляхович Денис Іванович

 

18

 

 

 

  1.  

Макаренко Анастасія Ярославівна

11

 

 

 

 

  1.  

Малайна Вікторія Василівна

 

 

 

 

18

  1.  

Малий Валерій Леонідович

16

 

 

16

19

  1.  

Малігловка Софія Русланівна

 

16

11

 

 

  1.  

Малоока Ірина Олександрівна

15

 

 

 

 

  1.  

Манчевська Оксана Володимирівна

18

17

 

 

 

  1.  

Манюк Катерина Іванівна

16

 

 

 

17

  1.  

Мартинюк Андрій Сергійович

 

 

 

 

20

  1.  

Мартинюк Олександр Русланович

 

13

 

 

 

  1.  

Марчишин Наталія Миколаївна

 

 

14

 

 

  1.  

Михайлишин Марія Василівна

18

 

 

 

 

  1.  

Місик Софія Олегівна

 

 

 

 

18

  1.  

Москалюк Вікторія Миколаївна

 

17

 

 

 

  1.  

Мостецька Олена Ігорівна

 

20

 

 

20

  1.  

Оверко Юлія Андріївна

 

 

 

20

19

  1.  

Одарчук Ольга Володимирівна

19

 

 

 

 

  1.  

Окіпна Софія Романівна

 

 

 

 

20

  1.  

Окрепка Лариса Юріївна

 

 

16

 

 

  1.  

Олексієнко Софія Валеріївна

 

19

 

 

 

  1.  

Омельченко Олександра Миколаївна

 

 

15

 

 

  1.  

Павлюк Павло Володимирович

 

 

 

 

20

  1.  

Панько Юрій Сергійович

14

 

 

 

 

  1.  

Пасічник Дар'я Андріївна

 

 

 

 

19

  1.  

Підгірна Христина Андріївна

 

20

20

 

 

  1.  

Плугатор Олеся Олегівна

 

 

 

 

20

  1.  

Польова Іванна Романівна

18

 

 

 

 

  1.  

Радчук Максим Ігорович

 

 

 

20

19

  1.  

Савчук Анастасія Михайлівна

 

17

 

 

 

  1.  

Савчук Людмила Володимирівна

17

18

 

 

 

  1.  

Савчук Мар’яна Олегівна

 

 

17

 

20

  1.  

Садовник Владислав Олегович

 

 

 

 

20

  1.  

Сегін Віталіна Андріївна

16

 

 

 

19

  1.  

Середня Вікторія Олександрівна

 

20

 

 

 

  1.  

Сидько Марта Сергіївна

 

20

 

 

 

  1.  

Сокотов Денис Юрійович

14

 

 

 

18

  1.  

Солонинка Олександр Іванович

 

12

 

 

 

  1.  

Стринаглюк Христина Михайлівна

16

 

 

 

 

  1.  

Струнь Аліна Андріївна

 

17

 

 

 

  1.  

Суровець Юлія Михайлівна

15

 

 

 

20

  1.  

Тарнавська Тетяна Іванівна

 

 

 

18

20

  1.  

Ткачук Яна Олегівна

15

 

 

 

 

  1.  

Трач Назар Остапович

11

 

 

 

 

  1.  

Трішечкін Олександр Віталійович

 

18

 

 

 

  1.  

Філик Віталій Олегович

17

14

 

 

 

  1.  

Хархаліс Юлія Юріївна

 

 

 

 

20

  1.  

Хміль Світлана Ігорівна

17

 

 

 

20

  1.  

Ходань Ірина Володимирівна

17

 

 

 

20

  1.  

Черватюк Євгеній Костянтинович

 

18

 

 

 

  1.  

Чижов Артем Васильович

18

17

 

 

 

  1.  

Чорна Каріна Зорянівна

11

 

 

 

 

  1.  

Шостак Максим Русланович

15

 

 

 

18

  1.  

Шпитко Олеся Ігорівна

 

11

 

 

 

  1.  

Шуст Ірина Михайлівна

 

20

 

 

 

  1.  

Якимець Юлія Вікторівна

19

 

 

 

20

 

Коментарі